
Фільми, ігри, соціальна реклама : Олена Сальник розповіла, як проводитиметься робота з громадою Дніпропетровської області в рамках кампанії «Крок до безпеки»
«До початку кампанії ми провели соціологічне дослідження в області і визначили, які прогалини у інформаційному середовищі існують, як люди сприймають інформацію про контакти із джерелами іонізуючого випромінювання, чи достатньо у них знань та розуміння, як діяти в критичних ситуаціях, куди звертатися, що потрібно пам’ятати про вплив техногенних джерел радіації на організм. І кожна відповідь потім лягала в основу наших консультацій із відповідними спеціалістами та виробництво інформаційних матеріалів до поширення.
Ми дамо прості відповіді на складні запитання у науково-популярному фільмі, котрий транслюватиме місцеве телебачення, ми підготували соціальні ролики і ролики для інтернету, ми підготували комп’ютерну гру для гаджетів, і, навіть мультфільми для дітей. Ми, також , хочемо прийти у навчальні заклади із позакласними урокам, які розкажуть дітям про прості правила поведінки при виявленні ДІВ. У нас підготовлено цікаві та повчальні інформаційні матеріали для поширення у державних закладах та громадських місцях. Ми хочемо залучити наукову, технічну, творчу спільноту для донесення ідеї безпечного життя і правильного реагування у випадку виявлення джерел.»- підсумувала Олена Сальник.
Керівник проекту «Чорнобильського інституту досліджень і розвитку» також додала, що команда проекту вірить, через рік більшість мешканців області знатимуть як правильно реагувати та діяти у випадку виявлення ДІВ.
24.06.2020