Фільми, ігри, соціальна реклама : Олена Сальник розповіла, як проводитиметься робота з громадою  Дніпропетровської області в рамках кампанії «Крок до безпеки»

Фільми, ігри, соціальна реклама : Олена Сальник розповіла, як проводитиметься робота з громадою Дніпропетровської області в рамках кампанії «Крок до безпеки»

«До початку кампанії ми  провели соціологічне дослідження в області  і визначили, які прогалини у інформаційному  середовищі існують, як люди сприймають інформацію про  контакти із джерелами іонізуючого випромінювання, чи достатньо у них знань та розуміння, як діяти в критичних ситуаціях, куди звертатися, що потрібно  пам’ятати  про вплив техногенних джерел  радіації на організм.  І кожна відповідь потім лягала в основу наших консультацій із відповідними  спеціалістами  та  виробництво інформаційних матеріалів до поширення.

 Ми дамо прості відповіді на складні запитання у науково-популярному  фільмі, котрий  транслюватиме місцеве телебачення, ми підготували соціальні  ролики  і ролики для інтернету, ми підготували комп’ютерну гру для гаджетів,  і,  навіть мультфільми для  дітей. Ми, також , хочемо прийти у  навчальні заклади із позакласними урокам, які розкажуть дітям про прості правила поведінки при виявленні ДІВ. У нас підготовлено цікаві  та повчальні інформаційні матеріали для поширення у державних  закладах та громадських місцях. Ми хочемо залучити наукову, технічну, творчу спільноту для донесення   ідеї безпечного життя і правильного реагування у випадку виявлення джерел.»- підсумувала Олена Сальник.

Керівник проекту «Чорнобильського інституту досліджень і розвитку» також додала, що команда проекту вірить, через рік  більшість мешканців області  знатимуть як правильно реагувати та діяти у випадку виявлення ДІВ.


24.06.2020